دوشنبه 28 خرداد 1397  
 
Monday, June 18, 2018  
 
الإثنين, شوال 04, 1439  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

1395/12/25 چهارشنبهپیام نوروزی مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران
برنامه ریزی و اجرا برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده
یا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار یا مُدبِّرَ اللیلِ و النَّهار یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال سال 1395 با همه فراز و نشیب ها ، شادی ها و غم هایش ، سوانح وحوادث ناگوار و متاثر کننده ، شهادت گروهی از شهروندان و آتش نشانان قهرمان ، تعاملات بین المللی در راستای گشایش روابط اقتصادی وصنعتی با دنیا به پایان رسید.
      سال 1395 با همه فراز و نشیب ها ، شادی ها و غم هایش ، سوانح وحوادث ناگوار و متاثر کننده ، شهادت گروهی از شهروندان و آتش نشانان قهرمان ، تعاملات بین المللی در راستای گشایش روابط اقتصادی وصنعتی با دنیا به پایان رسید. اماهمانگونه که مقام معظم رهبری سال 1395را  سال "اقتصادمقاومتی ؛اقدام وعمل "نامگذاری کردند؛عقلانیت ، ایثار ، از خودگذشتگی و تقویت اراده  ملی در ساختن و آباد کردن کشور ثمره مبارکی است که از دل تجارب سخت سال 1395 به ارمغان آمده است و روزبروز تقویت می شود.
طی سال 1395 در شرکت ملی فولاد ایران ؛ برنامه ریزی و اجرا برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را با کار گروهی و خرد جمعی تجربه کردیم. برنامه راهکار وراهبرداجرایی طرح های فولادی هفتگانه که خوشبختانه اولین واحدآهن اسفنجی طرح های استانی درفولاد سپیددشت درآبان ماه امسال به بهره برداری رسید.؛پایش طرح جامع فولاد ایران و اصلاح برنامه اجرایی آن و به روزرسانی طرح؛ شروع مطالعات تجمیع توسعه  واحدهای فولادی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس؛ برگزاری مجمع سالانه شرکت در موعد قانونی و انجام تکالیف محوله مجمع؛ پیگیری تکالیف زیست محیطی شامل موارد ایمنی، بهداشت و محیط زیست  در طرح های استانی ازمهمترین اقداماتی بود که در سالهای گذشته به دفعات ناتمام مانده بود درسال1395با اعتقاد کامل و با مشارکت همه واحدهای شرکت در دستور کار قرار دادیم و با خودباوری و تکیه بر توان و دانش همکاران پرتلاش به خوبی پیش بردیم که با اتکال به خداوند متعال میوه تلاش ، همکاری ، همفکری و همگرایی را در سال 1396 خواهیم چید.
براساس همین باور وتجربه زیبا که به مدد همکاری جمعی خانواده شرکت ملی فولاد ایران بدست آمد؛برآنیم تادرسال جدید باتلاشی مضاعف ومسئولیت پذیری بیشتربه اهداف ازپیش تعیین شده مان برسیم .
اهدافی که می تواندمارا به بیش ازگذشته به مقصودمان رهنمون سازد .به حول قوه الهی ویکپارچگی آگاهانه ایی که درمجموعه ما وجوددارد وبه منصه ظهوررسیده است؛ راه اندازی واحدهای احیاء مستقیم طرح های استانی شادگان، میانه، بافت، نی ریز ، سبزوار و قائنات؛ پیگیری ورود و جذب سرمایه گذاری های خارجی در طرح های توسعه فولاد کشور با توجه به فضای لغو تحریم ها؛ پیگیری، کنترل و پایش عملیات اجرایی استفاده از اعتبارات اسنادی فاینانس طرح های استانی؛ پیگیری ادغام طرح های توسعه واحدهای فولادی در منطقه ویژه خلیج فارس؛اجرای فولادسازی میانه و پیگیری، کنترل و نظارت بر اجرای پروژه های فولادسازی سفید دشت چهارمحال و بختیاری ، شادگان، نی ریز و قائنات؛ تدوین، تصویب و جاری سازی استراتژی شرکت و........ازمهمترین اهداف طراحی وپیش بینی شده برای سال آتی است.  
   تدوین، تصویب و جاری سازی استراتژی شرکت ملی فولادایران؛ راهکاری جامع ومتمرکزاست که گامی اساسی در مسیرارتقاء  همه جانبه شرکت و تحول و بهبود زیرساخت ها را به دنبال خواهد داشت. 
گذشت بیش ازنیم قرن ازعمراین شرکت ؛ چراغی است فراروی همه ما و امید به فردایی روشن.
     برنامه ریزی امروز و انتظار فرداهایی بهتر نویدبخش تحولی بزرگ در فعالیت های شرکت در سال 1396 خواهد بود و با این امید به استقبال حلول سال نو و تجدید حیات طبیعت می رویم.
     فرا رسیدن سال 1396را به کلیه همکاران گرانقدر ، تلاشگران عرصه صنعت و معدن تبریک عرض می کنم و آینده ای روشن را برای خانواده بزرگ شرکت ملی فولادایران در پناه ایزد منان آرزومندم.
عبدالمجید شریفی

 
امتیاز دهی