شنبه 30 تير 1397  
 
Saturday, July 21, 2018  
 
السبت, ذو القعدة 08, 1439  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار فولاد

باعث خوشحالی است كه مديرعامل ذوب آهن ازبين كاركنان انتخاب ومنصوب شده اند

به گزارش فولادوتوسعه ؛مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به منظور دیدار و بهره گیری از رهنمودهای ارزشمند آیات عظام ، حضرت آیت ا... مظاهری از مراجع تقلید  (رییس حوزه علمیه اصفهان) و حضرت آیت ا... طباطبایی نژاد ( نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان)  به طور جداگانه با ایشان دیدار و گفتگو کرد..

در این دیدارها که معاونین مدیرعامل و تعدادی از مدیران شرکت نیز حضور داشتند ، حضرت آیت ا... مظاهری با تبریك انتصاب مهندس یزدی زاده به عنوان مدیر عامل ذوب آهن اصفهان گفت: این مجتمع بزرگ صنعتی به عنوان یك صنعت مادر و بزرگ و نقش آفرینی آن در عرصه های مختلف در طی پنجاه سال فعالیت ،یكی از افتخارات نظام و كشور است و تا كنون در جامعه بسیار تاثیرگذار و مفید بوده و تولید و اشتغال آن نیز باید حفظ شود . وی با بیان برخی از مشكلات و تنگناهای اقتصادی در كشور و صنعت و ضرورت توجه به كاركنان سخت كوش ذوب آهن گفت : همان طور كه خداوند طی چهل سال گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل تهدیدهای دشمن حفظ نموده ، با امید ،  همت و تلاش همه آحاد ملت و لطف خداوند می توان بر مشكلات موجود پیروز شد .

حضرت آیت ا... مظاهری تصریح نمود:  تنها راه نجات از مشكلات ، صبر ، استقامت و پشتكار است .

وی اظهار امیدواری نمود كه با مدیریت مهندس یزدی زاده و همت ، تلاش و همكاری همه كاركنان ، ذوب آهن اصفهان بتواند به قله های افتخار و جایگاه واقعی خود دست یابد .

آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه ی مردم و جامعه است

در دیدار جداگانه دیگری آیت ا... طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز با ابراز خرسندی از انتصاب مهندس یزدی زاده گفت: باعث خوشحالی است که ایشان در راس این مجموعه بزرگ صنعتی انتخاب و انتصاب شده است . وی نقش ذوب آهن در اقتصاد و توسعه صنعت و اشتغال زایی را بسیار مهم ارزیابی نموده و یادآور شد : اشتغال 14 هزار نفر بطور مستقیم و هزاران نفر به طور غیر مستقیم، دستاورد بزرگی است كه باید  این موضوع مهم در ذوب آهن مورد توجه ویژه قرار گیرد .

 نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان با اشاره به بحران كم آبی و اثرات مخرب آن بر اصفهان و صنعت گفت: آب یك مشكل اساسی در استان اصفهان است و متاسفانه درگذشته رودخانه زاینده رود خوب مدیریت نشده است و اینجانب نیز با جدیت این موضوع مهم را پیگیری نموده و از مسئولین كشوری و استانی و متولیان آب می خواهم كه با ارائه راهكارهای لازم ، مشكلات كم آبی در اصفهان را پیگیری و حل نمایند .

وی گفت: آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه مردم و جامعه است و باید برای همه مردم درست مدیریت شود. وی در بخش دیگری از سخنانش درست و صحیح خرج نمودن در اقتصاد و درآمدهای حاصله را عنوان کرد . وی در پایان اظهار امیدواری نمود كه با همت ، تلاش و توجه به كاركنان و رعایت حقوق بازنشستگان عزیز ، صنعت كشور و ذوب آهن بتوانند بر مشكلات پیروز و سربلند شوند .

در این دو دیدار مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ضمن ارائه گزارش كوتاهی از دستاوردها و تنگناهای موجود در ذوب آهن گفت : در طی نیم قرن تلاش و افتخارآفرینی این شركت ، علاوه بر اشتغال زایی در عرصه های مختلف ، صنایع زیادی در كشور با همت ذوب آهن اصفهان رشد و توسعه یافته اند .

وی از جمله عوامل نرسیدن ذوب آهن به اهداف خود را، عدم برخورداری از یارانه انرژی ، نیروی انسانی مازاد، و بحران آب ذكر نمود و گفت: مدیریت شركت با بهره گیری از همه توانمندی ها و حفظ اشتغال نیروی انسانی موجود در جهت حل مشكلات و عبور از تنگناها و رشد و تعالی شركت تلاش خواهد كرد .

وی افزود : با همت و سخت كوشی كاركنان شریف ذوب آهن به آینده این مجموعه بزرگ اقتصادی امیدواریم. مهندس یزدی زاده خواستار حمایت جدی و معنوی آیات عظام برای عبور از مشكلات و تنگناهای موجود شد .وی مهمترین هدف فعلی در ذوب آهن اصفهان را افزایش تولید و رسیدن به ظرفیت اسمی و ارائه راهكارهای لازم برای بحران آب ذكر نمود .

وی افزود : استفاده از پساب و فاضلاب شهری و صرفه جویی در مصرف آب نیز با جدیت در حال پیگیری  است .


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر