يكشنبه 26 خرداد 1398  
 
Sunday, June 16, 2019  
 
الأحد, شوال 13, 1440  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1397/7/16 دوشنبه
فولاد سفید دشت با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون یورو ۲طرح عملیاتی می کند
با اجرای دو طرح توسعه در فولاد سفید دشت که شامل تولید شمش اسلب و خط نورد سرد، نیاز شرکت ورق خودرو چهارمحال و گالوانیزه تاراز تامین می شود..

محمود ارباب زاده، مدیرعامل فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این شرکت اجرای دو واحد دیگر را مطالعه می کند به  چیلان  گفت: با راه اندازی فاز دوم طرح که در حال اجرا است، در مرحله نخست قرار است شمش تختال تولید گردد اما طرح توسعه ای برای تولید شمش اسلب (بیلت) تعریف شده تا نیاز کارخانه همجوار با فولاد سفید دشت در منطقه را تامین نماید. همچنین طرح دیگر فولاد سفید دشت، یک خط نورد سرد خواهد بود که در حال مذاکره با شرکت های خارجی برای اجرای آن هستیم و امیدوارم بتوانیم قرارداد آنرا منعقد نماییم تا نیاز شرکت ورق خودرو چهارمحال و گالوانیزه تاراز تامین شود.

وی در پاسخ به این پرسش که برنامه فروش تختال تولیدی در واحدی که نهایتا تا سال آینده راه اندازی می شود چیست؟ اظهار داشت: در فروش این محصول، بازار داخل را مدنظر قرار داده ایم و برنامه این است که این تختال به شرکت فولاد مبارکه برای طرح توسعه نورد ۲ داده شود تا در آینده این شرکت بتواند ظرفیت خط نورد ۲ را با یک میلیون تن تختال تولیدی سفیددشت به حداکثر برساند.

مدیرعامل فولاد سفید دشت درخصوص میزان سرمایه مورد نیاز دو طرح توسعه این شرکت نیز خاطرنشان کرد: برآوردها این است که در این دو طرح چیزی حدود ۱۰۰ میلیون یورو نیاز به سرمایه گذاری وجود دارد که عمده آن از طریق فاینانس چین تامین می شود تا به کمک پیمانکاران داخلی این دو پروزه عملیاتی گردند. برای اجرا نیز با شرکت های دانیلی، SMS و MCC وارد مذاکره شده ایم. البته امیدواریم تحریم ها تاثیری بر روی این پروژه نگذارد و تمهیداتی با ایمیدرو و شرکت ملی فولاد در این زمینه اندیشیده شده تا این تاثیرات به حداقل ممکن برسد.


 
امتیاز دهی