جمعه 10 تير 1401  
 
Friday, July 01, 2022  
 
الجمعة, ذو الحجة 02, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1401/1/21 يكشنبهصعود نرخ بیلت صادراتی ایران به بالاترین تراز تاریخی
رشد 5 دلاری قیمت اسلب
در هفته گذشته ، میانگین قیمت بیلت صادراتی ایران، ۷۲۰ دلار به ازای هر تن ارزیابی شدکه نسبت به هفته پیش از آن ، افزایش ۲۴ دلاری ، معادل ۳.۴ درصدی را نشان می‌دهد.


با این تفاسیر شاخص قیمت این محصول صادراتی ایران به یک رکورد تاریخی جدید از زمان تعریف شاخص قیمت ها در متال بولتن رسید. قیمت میانگین اسلب صادراتی ایران نیز در هفته گذشته ۸۰۵ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، افزایش ۵ دلاری معادل ۰.۶ درصدی را نشان می‌دهد.

در هفته گذشته، فولادسازان ایرانی با پشت سر گذاشتن تعطیلات سال نو، با قدرت در بازار ظاهر شدند و توانستند به قیمت‌های بالاتری دست یابند. بیلت صادراتی ایران در هفته گذشته، سقف قیمتی ۷۳۰ دلار به ازای هر تن را تجربه کرد که بالاترین قیمت از زمان ثبت قیمت‌های صادراتی ایران توسط متال بولتن است. جنگ اوکراین باعث شده تا در بخش فولاد میانی، بازارهای جهانی فولاد به شدت با کمبود مواجه شوند و انتظار می‌رود با تشدید تحریم‌های روسیه و لغو تدریجی محدودیت‌های کرونایی در چین، فیمت‌ها در بازارهای جهانی فولاد، افزایش بیشتری را تجربه کند.

قیمت‌های منتشرشده نشان می‌دهد که قیمت فوب اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته ۰.۶ درصد افزایش یافت و اسلب در قیمت ۷۶۰ تا ۸۵۰ دلار به ازای هر تن معامله شد.


 
امتیاز دهی