جمعه 11 فروردين 1396  
 
Friday, March 31, 2017  
 
الجمعة, رجب 03, 1438  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار بین الملل
1395/12/17 سه شنبه
شکایت ترکیه از آمریکا به سازمان تجارت جهانی
صادرکنندگان فولاد ترکیه از وزارت بازرگانی آمریکا برای تصمیم مقدماتی آنتی دامپینگ برضد واردات از ترکیه انتقاد کردند و معتقدند این تصمیم ناعادلانه و سیاسی است..
صادرکنندگان فولاد ترکیه از وزارت بازرگانی آمریکا برای تصمیم مقدماتی آنتی دامپینگ برضد واردات از ترکیه انتقاد کردند و معتقدند این تصمیم ناعادلانه و  سیاسی است . این امکان وجود دارد که اگر ترک ها از شکایت خود به دادگاه تجارت بین الملل نتیجه دلخواه را بدست نیاورند  به سازمان تجارت جهانی شکایت کنند .
عوارض آنتی دامپینگ ابتدائی برای کارخانه هبس ترکیه 29. 5 درصد است در حالیکه برای ایکداس 07. 7 درصد در نظر گرفته شده است . نرخ عوارض در نظر گرفته شده برای دیگر تولیدکنندگان میلگرد ترکیه 6 درصد است
نامیک اکینسی رئیس انجمن صادرکنندگان فولاد ترکیه می گوید : هنگامی که ما با این تصمیم روبه رو شدیم برای تجدید نظر در مورد مقیاس بکار گرفته شده در محاسبه این عوارض از سوی آمریکائی ها درخواست دادیم . به گفته وی در این محاسبه تغییرات قیمت مواد اولیه نادیده گرفته شده است .  
آقای اکینسی می گوید ما در بررسی های گذشته هم ثابت کردیم که تولیدکنندگان ترک در بازار فولاد آمریکا دامپینیگی انجام نداده اند و در این زمینه هیچ ضرری به تولیدکنندگان آمریکائی از سوی ما وارد نشده است . ما در سالهای گذشته چندین بار با این اتهام از سوی آمریکا روبه رو شده ایم و در اکثر موارد هم این تصمیمات سیاسی بوده است و اگر شکایت ما به دادگاه تجارت بین الملل نتییجه ندهد به سازمان تجارت جهانی شکایت خواهیم برد

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر