دوشنبه 28 خرداد 1397  
 
Monday, June 18, 2018  
 
الإثنين, شوال 04, 1439  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار بین الملل
1396/1/28 دوشنبه
چشم انداز مثبت برای فولاد و فلزات پایه در سال 2017 به روایت متال بولتن
کارشناسان جهانی، چشم‌انداز پر رونقی را برای فولاد و فلزات پایه در سال 2017 پیش‌بینی می‌کنند.
کارشناسان جهانی، چشم‌انداز پر رونقی را برای فولاد و فلزات پایه در سال 2017 پیش‌بینی می‌کنند. به‌طور کلی این باور حاکم است که سال 2017 برای فولاد و فلزات پایه غیرآهنی حداقل سال نسبتاً بهتری خواهد بود هر چند ناظران صنایع آمریکای شمالی در این باره می‌گویند: با توجه به میزان عدم قطعیتی که هم بازار داخلی و هم بازار جهانی را به مخاطره می‌اندازد، تعیین اینکه سال 2017 چقدر بهتر خواهد بود، سخت است.
در حالیکه به‌تازگی در اواخر امسال هم در بازار فولاد و هم در بازار فلزات پایه نشانه‌هایی از بهبود وضعیت مشاهده می‌شود، اعلام شده که وضعیت فلزات پایه که طی چهار تا پنج هفته گذشته شاهد افزایش قیمت‌های ناگهانی آنها بوده‌ایم، بهبود بیشتری پیدا کرده است.
آمی بنت (Amy Bennett)، مشاور اصلی گروه تحقیقات متال بولتن معتقد است جای تعجب نیست که بازار فولاد آمریکا مانند بازار جهانی فولاد در اواخر اکتبر به پایین‌ترین حد خود برسد. وی می‌گوید: افزایش تقاضا، افزایش قیمت مواد خام و حمایت تجاری بیشتر می‌تواند باعث تداوم روند افزایش اخیر قیمت فولاد آمریکا در سال 2017 شود حتی اگر تاثیر این افزایش‌ها تا حدودی با میزان بیشتر تولید فولاد تعدیل شود

 
امتیاز دهی