كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
     
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398  
 
Monday, May 20, 2019  
 
الإثنين, رمضان 15, 1440  
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

...
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
1397/10/19 چهارشنبهدعوت مدیرعامل فولاد مبارکه :
فولادسازان در ریسک تحقیقات علمی شریک می شوند. هیئت داوری علمی طرح ها را رصد و درصورت پذیرش معرفی می نماید
فولاد مبارکه حمایت خود از طرح ها و ایده های علمی را اعلام داشته و درصورت پذیرش طرح ها در هیئت داوری در ریسک آنها شریک می شود

حمیدرضا عظیمیان در گفت و گو با معدن نیوز گفت: با توجه به شرایط خاصی که بر کشور حاکم شده و آن نیز تحریم هاست، تهیه مواد مصرفی و تجهیزاتی که در خطوط تولید بکار می رود با مشکل مواجه شده است.

وی افزود: چنین شرایطی فولادسازان را به این فکر انداخت که از توان داخلی بهره بگیرند لذا نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی ایران با رویکرد بومی سازی تدارک دیده شد تا همه نیازها و توانمندی ها ارائه و به اشتراک گذاشته شود.

عظیمیان خاطرنشان کرد: در این صورت چنانچه تجهیزی در داخل مورد نیاز بوده اما موجود نیست، به تامین کنندگان، سازندگان، شرکت های دانش بنیان، گروه های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی ارائه و اطلاع رسانی می شود تا درصورت امکان در داخل بومی سازی گردد.

 وی از شرکت های دانش بنیان، تامین کنندگان و مراکز علمی و تحقیقاتی دعوت کرد تا با مراجعه به سایت فولاد مبارکه لیست نیازمندی های این شرکت را ملاحظه و در صورت توانایی اقدام به تولید نمایند.

مدیرعامل فولاد مبارکه تفاوت این نمایشگاه با سایر نمایشگاه ها را در نحوه پذیرش طرح ها عنوان کرد و گفت: تا پیش از این قطعات ساخته شده پس از تست در خطوط و مورد پذیرش بودن آن، منجر به عقد قرارداد می شد اما اکنون طرح ها در یک هیئت داوری علمی ارائه و در صورت تایید در آن، منجر به عقد قرارداد می شود و حمایت های مالی از آن انجام شده و فولادسازان در ریسک این پروژه و تحقیق و پژوهش شریک می شوند

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر