خط مشی کیفیت

بسمه تعالي

خط‌ مشي كيفيت

شركت ملي فولاد ايران (به عنوان یک شرکت تخصصی صنعت فولاد) در چارچوب سياست‌هاي سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران، راهبری توسعه پایدار، توانمندسازی و رقابت پذیری صنعت فولاد کشور را عهده‌دار است. این مهم از راه‌هاي زیر عملیاتی می‌شود:

  • مطالعات راهبردی، تهیه برنامه‌های توسعه و پایش طرح جامع صنعت فولاد کشور
  • نظارت مؤثر بر اجرای طرح‌های توسعه زنجیره صنعت فولاد کشور، مطابق با طرح جامع
  • تعریف بسته‌های سرمایه‌گذاری و طرح‌های توسعه زنجیره فولاد در جهت افزايش بهره وري و ارزش آفريني
  • سیاست‌گذاری و هدایت بومی‌سازی فناوری‌ها و تجهيزات صنعت فولاد
  • مدیریت اجرای طرح‌های فولادی مشارکتی ایمیدرو
  • بهره‌برداری اثربخش از واحدهای فولادی تحت نظارت و بهبود عملکرد آن‌ها

در انجام وظايف ياد شده، رضايت حداكثري همه ذينفعان اعم از سهامداران، كارفرما، جامعه، مشتريان، كاركنان، تامين‌كنندگان و شركاي تجاري جزو ارزش هاي بنيادين شركت تلقي شده و مشاركت فعال، خلاق و مسئولانه همه كاركنان، بهبود مداوم و طراحي و ارائه مقرون به صرفه خدمات، مورد تاكيد مديريت شركت مي باشد.

براي نيل به كيفيت قابل قبول و ارتقاء مداوم آن، رويكرد استقرار نظام مديريت كيفيت بر پايه استاندارد ايزو 9001: 2015 را برگزيده ايم و معتقديم كه اثر بخشي و كارآئي اين نظام با مشاركت و احساس مسئوليت همة كاركنان شركت امكان پذير است. به همين منظور از همة همكاران در سطوح مختلف مي خواهم با مطالعه و درك عميق اين خط مشي و نظامنامه كيفيت شركت و پذيرش كامل آن‌ها، مديريت شركت را در انجام وظايف خويش ياري رسانند. خود نيز متعهد مي‌شوم در برآورده كردن الزامات اين استاندارد و ساير قوانين و مقررات مرتبط، تلاش بايسته را به خرج داده و با نظارت پيگيرانه، از راه‌هاي گوناگون، از جمله جلسه‌هاي دوره‌اي بازنگري مديريت از تداوم  و بهپوئي آن اطمينان حاصل نمايم.

نمايندة اينجانب در حفظ و ارتقاء نظام كيفيت، از اختيارات لازم و همكاري و ياري همه همكاران در اين خصوص برخوردار بوده و موظف به كسب اطمينان از كارآيي، اثر بخشي، انسجام و يكپارچگي و بهبود مستمر آن با به‌كارگيري شيوه‌هاي گوناگون از جمله توجيه و آموزش كاركنان، هدايت نظام مديريت مستندات و ارزيابي عملكرد كاركنان در استقرار سيستم مديريت كيفيت با انجام مميزي‌هاي داخلي است.

 محمدآقاجانلو

خط مشی کیفیت

خط مشی کیفیت

keyboard_arrow_up