چهارشنبه 7 اسفند 1398  
 
Wednesday, February 26, 2020  
 
الأربعاء, رجب 02, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1398/10/4 چهارشنبهتداوم «رونق تولید» در بزرگترین جبهه صنعت شرق کشور
رشد چشمگیر تولید گندله در «فولاد خراسان»
مجتمع فولاد خراسان ضمن افزایش نصاب ماهانه تولید گندله در آذرماه، موفق به ثبت رشد 113درصدی تولید گندله در 8ماه نخست سال 1398 شد.

معاون بهره برداری «مجتمع فولادخراسان» با بیان این که رشد تولید در این کارخانه در مسیر دستیابی به ظرفیت اسمی، نتیجه توکل، تلاش و تکیه بر توان داخلی به عنوان مثلث موفقیت فولاد خراسان بوده است، افزود: ثبت رکورد 166902 تنی تولید گندله در آذرماه توسط کارکنان سخت کوش این واحد که افزایش 5574 نسبت به آبان ماه امسال را نشان می دهد، حاکی از حرکت صحیح عوامل تولیداز جمله آماده بکاری بالای تجهیزات وکاهش توقفات در مسیر دستیابی به ظرفیت اسمی بوده است.

حمیدرضا زارع افزود: عملکرد تولید 8ماهه این کارخانه تازه تاسیس، با تولید 898130تن، رشد 113درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال داشته است و امید است که این رشد تا پایان سال ادامه یابد.

زارع افزود: ثبت این توفیقات، پیامد همکاری و هم افزایی همه دست اندکاران تامین، پشتیبانی و تولید فولاد خراسان، به ویژه پرسنل واحد گندله سازی بوده است.

وی درپایان ضمن تبریک این موفقیت به مدیران و کلیه همکاران مجتمع ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک باتلاش مضاعف، شاهد به ثبت رسیدن ظرفیت اسمی کارخانه گندله سازی مجتمع فولادخراسان باشیم.

کارخانه گندله سازی «مجتمع فولاد خراسان» ;i سال گذشته و  با حضور رییس جمهور آغاز به کار نمود، دارای 2.5میلیون تن ظرفیت تولید گندله از کنسانتره سنگ آهن است.


 
امتیاز دهی