جمعه 16 خرداد 1399  
 
Friday, June 05, 2020  
 
الجمعة, شوال 13, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1398/12/19 دوشنبهتقدیر وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» از مدیرعامل و کارکنان فولاد خراسان:
کوشش های کارسازتان در «رونق تولید» شایسته قدردانی است
وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» با صدور تقدیرنامه ای، از کوشش های کارساز مدیرعامل و کارکنان خدوم فولاد خراسان در تحقق «رونق تولید» و ارتقای تولید، تامین مواد اولیه، فروش و صادرات این شرکت سپاسگزاری و قدردانی کرد.

در متن تقدیر «دکتر محمد شریعتمداری» خطاب به «مدیرعامل فولاد خراسان»، از کوشش های کارساز مدیرعامل و همکاران فولاد خراسان در ارتقای میزان تولید، فروش و صادرات، تمهید و تامین مواد اولیه و گام برداشتن فولاد خراسان در مسیر «توسعه ساخت داخل» قدردانی شده و این «کوشش های کارساز»،  گواهی بر اهتمام مجتمع فولاد خراسان و مدیرعامل شرکت بر رونق تولید» و تحقق منویات رهبر انقلاب و اهداف دولت  عنوان شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به دکتر غفوری یادآور شده است که دستاورد این مجاهدت و تدبیر و تلاش های ارزنده، با وجود تحریم های ظالمانه، استقلال و پایداری اقتصاد کشور است.

دکتر شریعتمداری در این پیام، نسبت به توفیق روزافزون مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و همکاران در تحقق چشم انداز اقتصادی و صنعتی کشور ابراز امیدواری کرده است.

گفتنی است در سال 1398 فولاد خراسان علاوه بر تامین میزان قابل توجهی از مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز تولیدی، ضمن ارتقای رکورد تولید در نواحی مختلف از قبیل فولادسازی، نورد، آهن اسفنجی و گندله سازی، موفق به شکستن رکورد فروش و صادرات شده و در 11ماهه سال 1398 شده و بیش از 40 درصد از بالاترین نصاب قبلی صادرات خود پیشی گرفته است.


 
امتیاز دهی