پنجشنبه 15 خرداد 1399  
 
Thursday, June 04, 2020  
 
الخميس, شوال 12, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1399/1/16 شنبه
آهن فروشان تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند
 فولادوتوسعه : رئیس اتحادیه فروشندگان آهن ، فلزات و فولاد از بررسی کارشناسی وضعیت هر صنف به دلیل تعطیلی ، توسط اتاق اصناف تهران خبر داد و گفت :  حداقل تا ۲۰ فروردین آهن فروشان تعطیل هستند.

به گزارش فولادو.توسعه ، محمد آزاد در خصوص تعطیلی اصناف غیر ضرور به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت : فروشندگان این صنف بر اساس تصمیم دولت تا 20 فروردین ماه تعطیل خواهند بود ، البته با توجه به شرایط ممکن است این تعطیلی تا پایان فروردین ماه سال ٩٩ تمدید شود.

به گفته وی ، سلامتی مردم از کسب و کار مهمتر و واجب تر است و امیدواریم این تعطیلی ها به نتیجه برسد و بتوانیم بر این ویروس غلبه کنیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن ، فولاد و فلزات در خصوص خسارات احتمالی این صنف به دلیل تعطیلی گفت :  قرار است اتاق اصناف با انجام کار کارشناسی در همه صنوف، میزان ضرر احتمالی و خسارت هر صنف را مشخص و پیشنهاداتی برای کمک به آنها به مسئولان ارایه دهد.

آزاد با بیان اینکه به شخصه نامه و یا درخواستی در خصوص مشکلات این صنف به اتاق اصناف ارایه نکرده ایم و منتظر نتیجه کار کارشناسی اتاق اصناف هستیم ، تصریح کرد : اتاق اصناف در حال بررسی هر صنف به صورت جداگانه است به این شکل که بررسی می کند هر صنف در صورت عدم تعطیلی چه وضعیت داشت و یا اگر تعطیل شده چه اتفاقات و یا ضررهایی رخ داده است.

وی در پایان گفت :  وزارت صنعت قول هایی برای کمک به اصناف داده است ولی منوط به نتیجه کار کارشناسی است که اتاق اصناف در حال انجام است

 
امتیاز دهی