پنجشنبه 10 مهر 1399  
 
Thursday, October 01, 2020  
 
الخميس, صفر 14, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1399/5/19 يكشنبهرشد ۱۱ درصدی تولید آهن اسفنجی در چهار ماهه نخست ۹۹
فولاد بافت ، شاگرد اول رشد تولید
بررسی آمار شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از تولید ۱۰ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۳۴۶ تن آهن اسفنجی از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه و رشد ۱۱ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.

در این مدت فولاد مبارکه با دو میلیون و ۶۴۸ هزار و ۶۶۸ تن تولید و رشد سه درصدی در مقایسه با چهار ماهه سال گذشته ، بهترین عملکرد را داشت و پس از آن فولاد خوزستان با یک میلیون و ۵۹۴ هزار و ۲۷۳ تن تولید (رشد ۱۶ درصدی) و چادرملو با ۵۵۹ هزار و ۶۲۲ تن (رشد ۱۷ درصدی) در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.

** فولاد بافت ، شاگرد اول رشد تولید

در مدت یاد شده فولاد بافت با ۲۶۳ هزار و ۹۱۰ تن تولید و رشد ۲۱۱ درصدی، بهترین رشد را در میان شرکت ها در تولید آهن اسفنجی در همسنجی با پارسال ثبت کرد.

برپایه این گزارش ، در چهار ماهه امسال فولاد هرمزگان با ۵۴۶ هزار و ۲۲۸ تن تولید (رشد ۲ درصدی ) ، فولاد سفید دشت ۲۶۱ هزار و یک تن (افت سه درصدی) ، سبا ۴۶۵ هزار و ۵۳۷ تن (رشد ۳۲ درصدی) ، فولاد کاوه جنوب ۵۳۱ هزار و ۵۵۳ تن (رشد هشت درصدی ) ، میدکو ۱۷۹ هزار و ۸۲۵ تن (افت ۳۴ درصدی) و آهن و فولاد غدیر ۲۵۱ هزار و ۴۶۴ تن (بدون تغییر) آهن اسفنجی تولید کردند.

در چهار ماهه نخست سال ۹۹، فولاد سبزوار ۲۳۱ هزار و ۲۷۷ تن (رشد یک درصدی)، فولاد شادگان ۲۵۰ هزار و ۳۹۹ تن (رشد ۳۴ درصدی) ، صبافولاد ۹ هزار و ۸۵ تن (افت سه درصدی) ، صبافولاد (بریکت گرم) ۲۲۶ هزار و ۴۱۲ تن تولید (رشد ۱۰۵ درصدی) ، فولاد نی ریز ۲۵۳ هزار و ۴۷۸ تن تولید (رشد ۱۰ درصدی) ، آهن و فولاد ارفع ۲۶۵ هزار و ۴۷۶ تن (رشد یک درصدی) ، آهن و فولاد گل گهر (طرح گوهر) ۵۱۰ هزار و ۳۲۰ تن (رشد ۱۵ درصدی) ، همچنین آهن و فولاد گل گهر (طرح کوثر) ۵۴۱ هزار و ۷۹۷ تن (رشد ۱۰ درصدی) و جهان فولاد سیرجان با ۳۴۵ هزار و ۹۷۷ تن تولید (رشد ۵۲ درصدی) آهن اسفنجی تولید کردند.

در این مدت فولاد خراسان ۳۶۹ هزار تن تولید (افت ۲۱ درصدی) ، فولاد خراسان (بریکت گرم) دو هزار و ۱۵۳ تن و فولاد میانه ۲۷۵ هزار و ۸۹۱ تن (رشد ۷۶ درصدی) به ثبت رساندند.

** آمار تیر ماه

دو میلیون و ۳۶۹ هزار و ۴۴۷ تن از مجموع آهن اسفنجی تولید شده مربوط به آمار تیر ماه این شرکت هاست که در همسنجی با پارسال رشد ۶ درصدی نشان می دهد.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر