دوشنبه 29 شهريور 1400  
 
Monday, September 20, 2021  
 
الإثنين, صفر 13, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1400/4/20 يكشنبهرشد ۱۳۰ درصدی فروش ذوب آهن
چراغ پُر فروغِ صنعت ذوب آهن اصفهان
 میزان فروش شرکت ذوب آهن اصفهان در بهارِ امسال ۱۳۰ درصد افزایش یافته است.

  معاون فروش و بازاریابی شرکت ذوب آهن اصفهان، پرفروش ترین محصول این شرکت در بازار داخلی را تیرآهن و در بازار صادراتی شمش کالایی بیان کرد و گفت : شرکت ذوب آهن اصفهان در ۳ ماهه نخست سال جاری فروش بازار داخلی و خارجی برابر با ۷۰ هزار و ۶۰۵ میلیارد ریال داشته که رشدی ۱۳۰ درصدی را نشان می دهد.

بهزاد کرمی افزود : از این میزان ۳۸ هزار و ۵۲۳ میلیارد ریال مربوط به فروش داخلی و میزان صادرات آن ۳۷ هزار و ۳۳۱ میلیارد ریال است که شامل ۱۷۳ هزار و ۷۰۱ تن تیرآهن، ۶۴ هزار و ۴۱۲ تن میلگرد، ۱۲ هزار و ۹۳۳ تن کلاف، ۷ هزار و ۴۷۷ تن شمش کالایی، ۱۳ هزار و ۶۸۰ تن ریل و ۲ هزار و ۳۵۱ تن دیگر محصولات (نبشی، ناودانی و...) می شود.

وی ادامه داد : میزان فروش شرکت ذوب آهن اصفهان نیز در خردادماه ۱۴۰۰ برابر با ۲۶ هزار و ۷۴۷ میلیارد ریال بوده که سهم بازار داخل ۱۴ هزار و ۱۲۲ میلیارد ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۱۲ هزار و ۶۲۵ میلیارد ریال بوده است.

ذوب آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه است که با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می کند.


 
امتیاز دهی