چهارشنبه 6 مهر 1401  
 
Wednesday, September 28, 2022  
 
الأربعاء, ربيع الأول 02, 1444  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1401/5/9 يكشنبه
افزایش بی سابقه و ۱۰۰ درصدی سرانه درمان بازنشستگان فولاد
دنیای معدن: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از افزایش بی سابقه و ۱۰۰ درصدی سرانه درمان بازنشستگان این مجموعه خبر داد.

حسین عامریان در دیدار عمومی با بازنشستگان صندوق ضمن تشریح اقدامات و دستاوردهای تیم مدیریتی جدید صندوق در حوزه های مختلف به موضوع درمان بازنشستگان اشاره کرد و گفت: بازنشستگان ما در سنی هستند که نیاز به حمایت های درمانی دارند و موضوع درمان دغدغه آنهاست به همین دلیل سرانه درمان آن دسته از بازنشستگان فولاد که صندوق متکفل آن است را حدود 100 درصد افزایش دادیم که در کشور و در مقایسه با سایر صندوق ها بی سابقه است.

وی افزود: سال گذشته سرانه درمان هر بازنشسته صندوق حدود 270 هزار تومان بود که در سال جاری این عدد با افزایش حدود 100 درصدی به 500 هزار تومان رسیده ضمن اینکه سرانه خدمات پرستاری 50 درصد و سرانه سمعک را نیز تا دو برابر افزایش دادیم.

عامریان با اشاره به نظارت و حساسیت ویژه صندوق درباره خدمات درمانی بازنشستگان در قرارداد با شرکت بیمه گر تصریح کرد: برای رفاه حال بازنشستگان، فرانشیز درمان که یک موضوع مرسوم در همه بیمه های درمانی است را حذف کردیم و برای بیماران صعب العلاج نیز حمایت های ویژه ای را در نظر گرفتیم.

وی با اشاره به موضوع رفاهیات نیز گفت: در سالهای گذشته، عمده خواسته های بازنشستگان در دو موضوع همسان سازی و درمان بود و رفاهیات موضوع فراگیری در مطالبات آنها نبود. ما برای اولین بار در بودجه صندوق سرفصل جداگانه ای برای رفاهیات در نظر گرفتیم و قصد داریم برای بازنشستگانی که حقوق کمتری دریافت می کنند یارانه امور رفاهی در نظر می گیریم.

عامریان ادامه داد: البته موضوع رفاهیات فقط در سفر خلاصه نمی شود و ابعاد مختلفی دارد که تکریم بازنشستگان از این جمله است. همایش هایی هم که برگزار کردیم در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان بوده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: هر چند در دوره کنونی مبلغ وام و شمار وام گیرندگان را افزایش دادیم اما برای افزایش مجدد مبلغ وام و تعداد وام گیرندگان برنامه ریزی کرده ایم.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر