شنبه 25 مرداد 1399  
 
Saturday, August 15, 2020  
 
السبت, ذو الحجة 25, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1398/11/20 يكشنبه
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت مطرح کرد ؛
توجه به مزیت های استانی در سرمایه‌گذاری بخش معدن و توسعه صنایع معدنی /  تمام اختیارات شورای عالی معادن به شوراهای معادن استان ها تفویض خواهد شد

فولادوتوسعه : معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به یکپارچه‌سازی فعالیت‌های حوزه معدن در استان‌ها، اظهار داشت: شورای عالی معادن به همین منظور فعال شده و همه مسائل مرتبط در این شورا قابل طرح و بررسی است.

  به گزارش فولادوتوسعه ، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به یکپارچه‌سازی فعالیت‌های حوزه معدن در استان‌ها، اظهار داشت: شورای عالی معادن به همین منظور فعال شده و همه مسائل مرتبط در این شورا قابل طرح و بررسی است.

داریوش اسماعیلی افزود :  درصدد آن هستیم تا تمام اختیارات شورای عالی معادن را به شوراهای معادن استان ها تفویض نماییم.

وی واگذاری معادن به بخش خصوصی را از دیگر طرح‌های این معاونت برشمرد و اضافه کرد: هرگونه فعالیت در حوزه معدن و اکتشافات معدنی با رعایت اصل حفاظت از محیط‌زیست انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به شناسایی مزیت‌های استان‌ها در خصوص سرمایه‌گذاری حوزه معدن و صنایع معدنی، خاطرنشان کرد: این موضوع در خصوص استانهای زاگرس‌نشین انجام شده و تمام این ظرفیت‌ها شناسایی و در دستور کار قرار گرفته است

 
امتیاز دهی