سه‌شنبه 6 آبان 1399  
 
Tuesday, October 27, 2020  
 
الثلاثاء, ربيع الأول 10, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1399/7/6 يكشنبهتاکید استاندار کرمان :
 از خام فروشی مواد معدنی باید جلوگیری کرد
  استاندار کرمان با اشاره به لزوم راه اندازی کارخانه فرآوری مواد معدنی در استان کرمان گفت : باید از خام فروشی مواد معدنی در استان جلوگیری شود.

محمدجواد فدائی استاندار کرمان ، با اشاره به سفر امروز به شهرستان ارزوئیه در کرمان اظهار داشت : معادن بسیار خوبی در شهرستان ارزوئیه وجود دارد که بخشی از آن اکتشاف شده درحال بهره برداری بوده و بخشی از این معادن هنوز اکتشافات آن کامل نشده و یا هنوز اکتشاف آن آغاز نشده است.

وی با بیان اینکه در بخش معادن باید کارهای اکتشافی سرعت بگیرد افزود : برنامه ریزی شده تا متقاضیان مختلف در حوزه سرمایه گذاری معادن در استان کرمان به ویژه شرکت های بزرگ معدنی تا پای کار آمده و اکتشاف معادن در استان توسعه پیدا کند و این معادن به بهره برداری برسند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه زمینه اشتغال خوبی در شهرستان ارزوئیه در حوزه معادن وجود دارد گفت : کارخانه های فراوری مربوط به این معادن نیز در این شهرستان باید راه اندازی شود.

وی با بیان اینکه باید سنگ معدنی استخراج شده در این منطقه در حد امکان در همین منطقه فرآوری شده و مراحل بعد فرآوری آن نیز در این منطقه انجام شود ادامه داد : این مسئله باعث می شود که ارزش افزوده این معادن برای همین منطقه باشد و تا حد امکان باید از خام فروشی مواد معدنی در استان جلوگیری شود.

انتقاد امام جمعه کرمان از حضور بازنشستگان و غیرمعدنی ها در معادن استان کرمان ارسال ذغال از معادن استان کرمان به ذوب آهن اصفهان 30 درصد افزایش پیدا کرد مصرف ذغال سنگ استان کرمان برای ذوب آهن اصفهان استراتژیک است

استاندار کرمان با اشاره به پیگیری نماینده مردم شهرستان های بافت ، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی و جلساتی که ما برگزار کردیم گفت : به دنبال راه اندازی کارخانه فروکروم در این شهرستان هستیم و امیدواریم که به زودی عملیات اجرایی این کارخانه آغاز شود.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر