شنبه 21 فروردين 1400  
 
Saturday, April 10, 2021  
 
السبت, شعبان 28, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار عمومی
1400/1/21 شنبه
جشنواره اینوماین 3 نیمه نخست امسال برگزار می شود
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت : این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم‌های استارت‎ آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، حسین منصوری افزود : مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران طی سال های گذشته، دو جشنواره موفقیت آمیز "اینوماین" یک و ۲ را با هدف حمایت از کسب وکارهای نوپا و تسهیل گیری برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور معدن و صنایع معدنی برگزار کرد.

وی گفت : در حال حاضر پنج استارت‌آپ در این مرکز مستقر شدند. این پنج استارت‌ آپ از بین ۳۰ ایده پذیرفته شده از ۲۴۱ طرح ارائه شده به جشنواره اینوماین ۱ و ۲ انتخاب شده‌اند.

مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ماموریت های این مجموعه توسعه ای، ادامه داد : "افزایش خوداتکایی در فناوری و ساخت داخل تجهیزات معدن و صنایع معدنی" اولویت ایمینو است.

منصوری عنوان کرد : قرار است با استفاده از توان دانشگاه‌ها، مراکز علمی، تحقیقاتی و شرکت‌های دانش بنیان و استارت ‌آپی، شناسایی و راهبری تیم‌های استارت ‌آپی جدید انجام و وضعیت تیم‌های استارت ‌آپی موجود، در سامانه ایمینو عملیاتی شود.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر