جمعه 10 تير 1401  
 
Friday, July 01, 2022  
 
الجمعة, ذو الحجة 02, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار عمومی
1401/3/31 سه‌شنبه
الزام به رشد بهره‌ وری و برداشت صیانتی از معادن
فولاد و توسعه : پیش‌نویس بازنگری سیاست‌های کلی معدن در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام با بررسی پیشنهادهای خانه معدن ایران و سازمان انرژی اتمی مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش خبرنگارما،کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌ مقدم و با حضور جمعی از اعضای مجمع، روسای کمیته‌های مرتبط و نمایندگانی از فعالان بخش خصوصی در حوزه معدن تشکیل جلسه داد و طی برگزاری این جلسه، پیش‌نویس بازنگری سیاست‌های کلی معدن که توسط کمیته‌های کمیسیون در دبیرخانه مجمع تنظیم شده است، با مد نظر قرار دادن پیشنهادهای خانه معدن ایران و سازمان انرژی اتمی مورد بحث قرار گرفت.

بر اساس گزارشی از ایسنا، تبدیل سرمایه معدنی کشور به سرمایه ملی پایدار، ارتقای بهره‌وری و افزایش سهم معدن در تولید ناخالص ملی و همچنین برداشت صیانتی از معادن، از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

سیاست‌های کلی معدن در سال ۱۳۷۹ توسط رهبری پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شد و جلسات بازنگری در این سیاست‌ها، متناسب با شرایط، نیازها و اولویت‌های کشور با بهره‌گیری از نظرات کارشناسی دستگاه‌های مسئول در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع، به منظور رسیدن به پیش‌نویسی قابل ارائه به صحن مجمع در حال برگزاری است.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر