دوشنبه 5 اسفند 1398  
 
Monday, February 24, 2020  
 
الإثنين, جمادى الثانية 30, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار بین الملل
1398/6/9 شنبهطی سه سال آینده:
دور خیز هند برای کاهش 120میلیون تنی واردات زغالسنگ
شرکت زغالسنگ هند واردات این ماده معدنی را به میزان 120 میلیون تن کاهش می دهد. هند در نظر دارد تولید داخلی زغالسنگ را افزایش دهد.

به گزارش دنیای معدن، به نقل از وب سایت construction week online شرکت زغالسنگ هند Coal India در نظر دارد طی سه سال آینده با رشد تولیدداخلی، واردات زغالسنگ را به میزان 120میلیون تن کاهش دهد.

به منظور انجام این کار، شرکت زغالسنگ هند افزایش 50 تا55 میلیون تنی تولید سالانه زغالسنگ را طی سه سال آینده در برنامه خود قرار داده است.

آک جاAK Jha ، رئیس شرکت زغالسنگ هند گفت: در راستای انجام برنامه افزایش تولید داخلی زغالسنگ، 105 میلیارد روپیه برای خرید تجهیزات جدید طی امسال و سال آینده هزینه خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته این کشور 730 میلیون تن زغالسنگ تولید کرده است در حالی که مصرف این ماده معدنی در هند 965 میلیون تن به ثبت رسید. حدود 235 میلیون تن از زغالسنگ مورد نیاز از طریق واردات تامین شده است که از این میزان 115 میلیون تن زغالسنگ کک شو است که قابل تولید در کشور نیست. اما در خصوص 120میلیون تن که قابل تولید در کشور است برنامه جایگزین شدن با تولید داخل را تا سه سال آینده داریم.


 
امتیاز دهی