پنجشنبه 13 آذر 1399  
 
Thursday, December 03, 2020  
 
الخميس, ربيع الثاني 18, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار بین الملل
1399/8/27 سه‌شنبه
توسعه تولید فولاد سبز در آلمان
کارخانه سالزگیتر آلمان قصد دارد محصولات ورق با آلایندگی پایین خود را قبل از پایان سال جاری میلادی با اعمال تغییرات در یکی از خطوط تولید خود در آلمان به بازار ارائه دهد.

کارخانه سالزگیتر آلمان قصد دارد محصولات ورق با آلایندگی پایین خود را قبل از پایان سال جاری میلادی با اعمال تغییرات در یکی از خطوط تولید خود در آلمان به بازار ارائه دهد. خط تولید پینر تراگر که تولید کننده تیر آهن و مقاطع است با اعمال این تغییرات قادر به نورد اسلب برای تولید فولاد بر پایه کوره های قوس الکتریکی خواهد بود.

  به گزارش معدن نیوز، کارخانه سالزگیتر آلمان قصد دارد محصولات ورق با آلایندگی پایین خود را قبل از پایان سال جاری میلادی با اعمال تغییرات در یکی از خطوط تولید خود در آلمان به بازار ارائه دهد.

خط تولید پینر تراگر که تولید کننده تیر آهن و مقاطع است با اعمال این تغییرات قادر به نورد اسلب برای تولید فولاد بر پایه کوره های قوس الکتریکی خواهد بود.

بدین ترتیب قبل از پایان سال 2020 این فولادساز آلمانی گروهی از محصولات ورق فولادی سبز خود را در کیفیت ها و سایزهای خاص عرضه خواهد کرد.

انتشار دی اکسید کربن این محصولات 75 درصد کمتراز تولید مرسوم است.

این محصولات فولادی دوستدار طبیعت می توانند برای همه مصارف معمول به کار برده شوند از جمله در خودروسازی ، ساخت و ساز و کاربردهای صنعتی .


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر