كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
     
جمعه 16 خرداد 1399  
 
Friday, June 05, 2020  
 
الجمعة, شوال 13, 1441  
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

...
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
1399/1/19 سه‌شنبه
توضیحات فولادگر در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد
 فولادوتوسعه : عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت : همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در بودجه ٩٩ از محل پرداخت بدهی های دولتی به تأمین اجتماعی تأمین می شود.

به گزارش فولادوتوسعه ، حمیدرضا فولادگر پیرامون همسان سازی حقوق بازنشسگان ذوب آهن و فولاد اظهار کرد: با پیگیری نمایندگان در طی چندین سال گذشته ، مشکلات پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد بر طرف شد و دولت طبق حکم برنامه ششم توسعه موظف است کسری حقوق بازنشستگان را تأمین کند. در بودجه ٩٩ ردیف ۴۵۰۰ میلیاردی برای حقوق بازنشستگان فولاد در نظر گرفته شده است.

وی افزود :  چند سال گذشته طبق آئین نامه صندوق بازنشستگان فولاد ، طی برنامه ای با عنوان نظام هماهنگ ارتقاعی ، تغییراتی در حقوق بازنشستگان فولاد انجام شد اما در چندین سال گذشته افزایش حقوق بازنشستگان طبق ضرایب خاصی انجام شده است. امسال تنها حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تأمین اجتماعی همسان سازی می شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ تاکید کرد :  همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در بودجه ٩٩ از محل پرداخت بدهی های دولتی به تأمین اجتماعی تأمین می شود. صندوق های مستقل مانند صندوق بازنشستگان فولاد یا باید از قوانین بازنشستگان کشوری تبعیت کنند و یا از قوانین صندوق بازنشستگان تأمین اجتماعی. صندوق بازنشستگان فولاد باید این موضوع را پیگیری کرده و نمایندگان نیز نسبت به این موضوع تذکرات لازم را به وزیر کار و رفاه اجتماعی بدهند.

وی تاکید کرد :  اختلاف ۳ میلیونی بین حقوق بازنشستگان جدید و قدیم تنها در صندوق بازنشستگان فولاد نیست ، بلکه در حقوق های بازنشستگان جدید و قدیم کشوری و تأمین اجتماعی نیز این تفاوت حقوق وجود دارد.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر