جمعه 30 مهر 1400  
 
Friday, October 22, 2021  
 
الجمعة, ربيع الأول 16, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1395/7/19 دوشنبه
فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری آماده افتتاح وراه اندازی گردید
محمود ارباب زاده، مدیر عامل شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری گفت: با همت وتلاش مهندسین وکارشناسان، شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری آماده افتتاح وراه اندازی گردید.
ارباب زاده افزود: در حال حاضر مشعل های کوره ،کمپرسورهای پروسس ودمنده های اصلی وفرعی وارد سیکل کاری شدند که راه‌اندازی گرم در مهرماه را نوید می دهد.
این طرح به‌عنوان نخستین طرح از طرح‌های فولاد استانی است که اکنون بخش احیای مستقیم آن آماده بهره‌برداری است که با راه‌اندازی آن علاوه بر اینکه یک میلیون تن به ظرفیت آهن اسفنجی کشور افزوده خواهد شد، نقش به سزایی در توسعه اقتصادی واشتغال زایی مناسب در استان خواهد داشت. عملیات اجرایی طرح فولاد سفید دشت در تیرماه 86 در زمینی به مساحت 250 هکتار آغاز شد که همزمان با سفر رییس جمهور محترم در مرداد ماه 1393 شرکت فولاد مبارکه با مشارکت 65 درصد وسازمان ایمیدرو با 35 درصد سهام در این پروژه عظیم استانی که یکی از بزرگترین پروژه های استان چهارمحال وبختیاری است مشارکت نمودند.
وی همچنین گفت: در طول مدت این مشارکت مدیر عامل، معاونین و مدیران وهمچنین کارشناسان مجرب فولادمبارکه اصفهان تمام تلاش وهمت خود را در جهت راه اندازی هرچه سریع تر این پروژه صورت دادند تا انشااله بتوانیم به زودی شاهد تولید و بهره برداری در مهر ماه با حضور مقامات عالی کشوری و استانی باشیم.
وی افزود: با بهره‌برداری از فاز اول شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال که شامل احیا مستقیم وانباشت وبرداشت می‌باشد زمینه اشتغال 150 نفر به‌طور مستقیم و 1500 نفر به‌صورت غیر مستقیم فراهم می‌شود که بخشی از معضل بیکاری جوانان استان برطرف خواهد شد.
 

 
امتیاز دهی