صبح امروز

محمد قبادی بعنوان مدیر عامل  شرکت ملی فولاد ایران معرفی شد

باحکم موثقی نیا، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان ایمیدرو، محمد قبادی سامانی بعنوان مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران، صبح امروز طی مراسمی، تکریم محمد آقاجانلو و معارفه محمد قبادی سامانی، در محل این شرکت برگزار شد.

موثقی نیا، طی سخنانی، از خدمات و اقدامات ارزنده محمدآقاجانلو تشکر و قدردانی نمود و اظهارداشت: شرکت ملی فولاد ایران، یک برند معظم است که باید باز تعریف جدیدی برای ماموریت‌ها و وظایفش انجام شود، تا بتواند نقش آفرینی های گذشته اش در اقتصاد و توسعه کشور را ایفا نماید.

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: باید با کمک ظرفیت‌های کارشناسی این شرکت در ساختار آن و وظایفش، تغییرات جدیدی ایجادشده تا بتواند مجددا وارد عرصه توسعه ای و اقتصادی کشور بشود.

موثقی نیا با تشکر از خدمات موثر آقاجانلو اظهار داشت: باید طرح های هفتگانه زودتر به سرانجام برسند و آقای قبادی این وظیفه مهم را نهایی نمایند.

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: براساس نظر کارشناسی موجود در شرکت ملی فولاد ایران، باید زنجیره فولاد و مسائل مبتلا به آن مورد بازنگری قرار بگیرد و در این زمینه نیز ماموریت‌هایی به این شرکت واگذار شود.

رئیس هیات عامل ایمیدرو در خاتمه سخنانش ضمن قدردانی از محمد آقاجانلو و تلاش هایی که طی دوران مدیریتش انجام داده افزود: آقای قبادی هم از مدیران با سابقه و خوشنام هستند و اطمینان داریم مسیری را که آقای آقاجانلو گشوده اند را بخوبی و با جدیت  ادامه خواهند داد و کارهای باقیمانده را با قاطعیت به جلو خواهند برد.

*ظرفیت مهم کارشناسی درشرکت ملی فولاد ایران

بنابه این گزارش، در ادامه این مراسم، محمد آقاجانلو مدیر عامل سابق شرکت ملی فولاد ایران درسخنان کوتاهی اظهارداشت: کار در شرکت ملی فولاد ایران برایم بسیار لذت بخش بود و بخش زیبایی از زندگی من شده است و به داشتن همکارانم در این شرکت افتخار می‌کنم.

وی با بیان بخشی از اقدامات انجام شده در این مدت اظهارداشت: خوشبختانه با کمک همکارانم و ظرفیت بالای کارشناسی که دراین شرکت وجود دارد توانسته ایم در خصوص فولادهای آلیاژی و فولادهای بدون کربن اقدامات خوبی انجام دهیم و در این مدت با جهش تولیدی که درسال گذشته داشتیم، بین 20 تا 50 درصد سودآوری برای طرح های‌مان بدست آوریم.

محمد آقاجانلو همچنین افزود: اقدام مهم دیگری که انجام شد تشکیل اتاق فکر در شرکت ملی فولاد ایران بود که با کمک مجریان، مشاورین، پیمانکاران و دیگر کارشناسان مشکلات زنجیره فولاد احصا شده و نسخه های بسیاری خوبی برای طرح ها تهیه و ابلاغ شد.

مدیر عامل سابق شرکت ملی فولاد ایران همچنین خاطرنشان ساخت: نیروی انسانی این شرکت بسیار کار آمد و متخصص هستند و بدون همیاری و همکاری آن‌ها انجام برخی از امور میسر نمی‌شد که قطعا این پشتوانه بزرگ تخصصی و فنی در کنار آقای قبادی خواهند بود تا همه امور به سرانجام برسد.

**تلاش برای توسعه محوری

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران ، در بخش پایانی این مراسم ،محمدقبادی سامانی درسخنان کوتاهی ضمن تشکر ازاعتماد رئیس هیات عامل ایمیدرو اظهارداشت: بسیارخوشحال هستم درخدمت دوستان متخصص و کاردان شرکت ملی فولاد ایران هستم و امیدوارم که بتوانم کارهای مهم آغازشده را به سرانجام برسانیم هر چند که به اتمام رساندن کارها در ایام پایانی بسیار سخت خواهد بود.

مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران همچنین گفت: اعتقادم به توسعه و گسترش امور توسعه ای است و لذا باید بتوانیم باهمکاری و همدلی این اقدامات را با برنامه‌های جدید اجرایی نماییم.

وی در خاتمه سخنانش ازخدمات و زحمات محمد آقاجانلو قدردانی و تشکر نمود.

در پایان این مراسم ،محمدرضا مس فروش، رئیس هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران به نمایندگی از پرسنل و همکاران این شرکت از زحمات و حسن نیت مهندس آقاجانلو تشکر و قدردانی نمود و انتصاب دکتر قبادی را تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت نمود.

keyboard_arrow_up