در آغاز گرامیداشت هفته روابط عمومی اعلام شد:

ادریسی: سال 1402 سال گذر از روابط عمومی سنتی به روابط عمومی مدرن بود

مدیر روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران، سال 1402را سال تغییرات بزرگ و گذر از روابط عمومی سنتی به مدرن در روابط عمومی‌های هفت طرح فولادی استانی دانست و گفت: روابط عمومی هنری هست که مدیر روابط عمومی با دانش و تجربیاتش این هنر را به منصه ظهور می‌رساند .

سولماز ادریسی  که در نخستین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی هفت طرح فولادی درسال 1403سخن می‌گفت افزود: سال گذشته برای ما سال مهندسی مجدد روابط عمومی در راستای اهداف شرکت ملی فولاد ایران بود. درسال گذشته کارهای ماندگاری صورت گرفته که با برنامه ریزی اصولی و کار تیمی منسجم به نتیجه رسید و در پایان سال نتایج ارزیابی که از مدیریت‌های روابط عمومی صورت گرفت باعث افتخار بود.

ادریسی افزود: در ابتدای هر سال با برگزاری جلسات هدفمند با همفکری مدیران روابط عمومی هفت طرح فولادی استانی، برنامه هر سال مشخص و با زمانبندی دقیق و نظم کاری انجام می‌شود و در پایان سال نیز با ارزیابی از عملکرد روابط عمومی‌ها به بررسی نقاط قوت و ضعف پرداخته می شود تا با عارضه یابی در راستای اهداف شرکت گام های محکمی برداشته شود.

ادریسی، درتبیین چگونگی انجام ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها خاطرنشان ساخت: برای انجام دقیق و تخصصی ارزیابی عملکردها از افراد متخصص و توانمند درحوزه روابط عمومی کمک گرفتیم و در این میان، مدیریت واحد فناوری اطلاعات شرکت ملی فولاد ایران نیز کمک بسیار مهمی در ارزیابی اقدامات الکترونیکی و دیجیتالی روابط عمومی ها به ما نمودند که توانستیم در یک رقابت بسیار تنگاتنگ به نتایج بدست آمده برسیم.

وی همچنین در خصوص اقدامات بسیارمهم و امید آفرین برای مردم و مخاطبین اظهارداشت: درسال گذشته اقدامات بسیار مهمی برای به ثمر نشستن اهداف طرح های هفتگانه انجام شد که شاهد ده ها رویداد بزرگ فولادی بودیم که پس از سال ها چشم انتظاری به مرحله اجرا درآمدند، که تولید آزمایشی اولین شمش سپیددشت، اولین ذوب غدیرنی ریز و شادگان، انجام اولین قوس میانه و قاینات، از اقدامات مهم در سال 1402 بودند که با تلاش روابط عمومی طرح ها، این رخدادهای امیدآفرین و توسعه محور با روش های نوین ارتباطی به جامعه و افکارعمومی منتقل شد و مردم توانستند با دریافت اخبارخوب و امیدوار کننده به نقش اساسی و زیربنایی این طرح ها پی ببرند.

سولماز ادریسی همچنین درخصوص استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی درطرح های هفتگانه افزود: در راستای ایجاد ارتباط دو سویه با مخاطبین، روابط عمومی طرح ها با هماهنگی کامل، اقدامات لازم را برای استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی انجام دادند و توانستند جامعه هدف و مخاطبین خود را در منطقه استان و حتی کشور گسترش دهند و نقش و ثمرات این طرح ها در بلندمدت را برای مردم توضیح دهند.

نامبرده درخاتمه سخنانش افزود: سال جاری، سالی برای انجام آموزش های کاربردی و تلاش برای گذر کامل و کارشناسی شده از روابط عمومی سنتی به روابط عمومی نوین می‌باشد و انتظار داریم که دوستان و همکاران ما با بهره‌مندی از تجارب سال گذشته، سال 1403 را با قدرت بیشتری در راستای اجرایی نمودن و فعالیت در راستای نامگذاری هدفمند سال که ” آموزش، تخصص‌گرایی، دانش و تبیین برندنیسکو “خواهد بود، برنامه های خود را تهیه و با هماهنگی کامل اجرایی نمایند.

بنا به این گزارش درمراسم تجلیل از برگزیدگان روابط عمومی های برتر طرح های هفتگانه فولادی استانی، عمیدی مدیر دفتر رسانه و ارتباطات وزارت صمت، مس فروش رئیس هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران و فرجی معاون مالی و توسعه منابع انسانی این شرکت حضور داشتند و تندیس‌ روابط عمومی های  برتر را اهدا کردند.

keyboard_arrow_up